Karma dla psa jaką warto nabyć – zweryfikuj

Karma dla psa jaką warto nabyć – zweryfikuj

Karmy dla juniorów – propozycja firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat zajmuje się produkcją karm dla czworonogów. Zgodnie z oczekiwaniami odbiorców w ich propozycji można odnaleźć karmy dla dojrzałych czworonogów, zaś dodatkowo i takie dobrane dla szczeniąt. Jest to szczególnie znaczące dlatego, że zapotrzebowanie na składniki żywieniowe szczeniąt i psów dojrzałych wyraźnie się różni. Zatem z czego składa się karma Pedigree dla juniorów? Które mikroskładniki odżywcze daje? W tym wpisie postaramy się odpowiedzieć na te zagadnienia i także pokazać ofertę marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach marka Pedigree zrobiła dwa typy żywności: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeżeli chodzi o te podstawowe w propozycji marki odkryjemy 4 warianty karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla każdych odmian czworonogów oraz 3 gatunki karm dedykowane dla czworonogów odmian miniaturowych dużych i średnich: karmy Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Jakakolwiek sucha żywność Pedigree została skomponowana przez szereg sprawdzonych ekspertów z wiedzą o tym, aby zapewnić szczeniętom najefektywniejszy rozwój. W składzie karmy odszukamy przede wszystkim mięcho z kurczaka i także ryż, które są imponujące dla łagodnych żołądków młodych czworonogów. Dodatkowo karmy Pedigree junior uzupełniona jest o komplet witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest pomocna szczeniętom w czasie silnego rozwoju. Obok atutów odżywczych należałoby dodatkowo wspomnieć o atutach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jednymi spośród łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niezwykle prosty. Zawiera zboża, olbrzymią porcję mięcha (26%), oleje i także tłuszcze oraz substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dostarczasz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód i cynk.
kup karmę dla psa tutaj https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Prócz karmy suchej marka oferuje też mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (zatem zarówno pokarm Pedigree w puszce albo w saszetce) posiada aromatyczne mięsne smakołyki utopione w galaretce, która sprzyja przyswajanie składników odżywczych wprowadzonych w karmie. Dzięki temuż karma jest nie jedynie wyśmienita, ale także właściwa i niskokaloryczna. Mokra karma Pedigree Junior zawiera składniki odżywcze winne za silne i także zdrowe kości (inaczej wapń plus fosfor), wzmacniające odporność (witamina E oraz minerały) oraz ułatwiające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki zastosowaniu kruchych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu i skąpaniu całości w galaretce.
Streszczając propozycja marki Pedigree w zakresie karm dla szczeniąt jest względnie bogata, możemy w niej odnaleźć również karmy mokre jak i suche (każdy typ jest w kilku smakach). Dodatkowo są to karmy zrobione przez markę, która trwa na rynku od wielu lat i wciąż optymalizuje swoje produkty opierając się na na doświadczeniu swoim i doradców z jakimi współdziała. Dzięki temuż są to zatem karmy znakomicie dostosowane do potrzeb szybko kształtujących się szczeniąt zarówno ze względu na atuty kaloryczne, jak i także smakowe.

Jacek Gorski

    Comments are closed.