Poznaj najaktualniejsze urządzenia dla dużego psa, które pragniesz mieć w swoim mieszkaniu!

Poznaj najaktualniejsze urządzenia dla dużego psa, które pragniesz mieć w swoim mieszkaniu!

Sportowe szelki dla psiska

Z psiakiem możemy uprawiać różnorodne sporty: dogtrekking, bieganie, jazdę na rowerze lub hulajnodze. Nie potrzebuje to być od razu kompetentny wysiłek, biegać czy jeździć na rowerze możemy z pieskiem rekreacyjnie. Do tego wskazane będą specjalistyczne, sportowe szelki dla psa. Takie szelki dla psa posiadają w ofercie między innymi norweska marka Non-stop Dog Waer, amerykańska RUFFWEAR, również polski producent Sali. Fachowe, sportowe szelki dla czworonoga zaprojektowane są tak, żeby zagwarantować psinie komfort podczas treningu.
Do mniej ciężkich sportów wolno używać szelek dla psa zaprzęgowych, natomiast mądrze jest używać profesjonalne szelki poświęcone do latania z pieskiem lub jazdy na rowerze.
wybierz legowisko dla swojego pieska https://www.krakvet.pl/wygodne-legowiska-dla-psa-c-134.html

Firma Non-stop Dog Waer tworzy oprócz profesjonalnych szelek zaprzęgowych, szelki dla psa Line, do uprawiania rozmaitych sportów biegowych. Są to zatem szelki doskonale przystosowane do figury psa, umożliwiają ochronę szyi i także pleców. Nie porywają się w czasie biegu i także nie powodują otarć. Szelki dla psa Line mogą być przydatne także na co dzień, szczególnie do długodystansowych spacerów. Są to zatem szelki przydające się idealnie do dogtrekkingu.
Pozostałe sportowe szelki dla psa to wówczas sportowo – turystyczne szelki Speed firmy Sali. Stanowi to wówczas złączenie tradycyjnych szelek rodzaju guard i także uprzęży zaprzęgowej. Takie szelki dla pieska również znakomicie sprawdzają się w dogtrekkingu, choć można trenować w nich amatorsko różne sporty. Szelki Speed można nadzwyczaj dobrze dopasować do wymiarów czworonoga, mają dwa elementy regulacji. Szelki ustawiają linearnie siłę, z którą piesek szarpie, pozwalając mu na komfortową i dodatkowo wydajną pracę tudzież lekkość ruchów. Szelki dla psa Speed są funkcjonalne oraz wygodne, posiadają dwa miejsca przeznaczone do zapinania smyczy. Jedno, niedaleko obroży, jest do przypinania psiaka na spacer, pozostałe do przyczepiania w czasie biegu, przejażdżki na rowerze czy dalekiej wędrówki.

Marka Sali robi także klasyczne szelki dla czworonoga „norweskie”, które dodatkowo sprawdzają się przy ćwiczeniu amatorskich sportów z pieskiem. Przeznaczone są dla psiaków, które zbyt silnie nie ciągną i także idealnie reagują na komendy w czasie biegu.
Szelki dla pieska sportowe to zatem również Front Range marki RUFFWEAR. Są to wówczas również uniwersalne szelki, można nakładać je pieskowi na codzienne spacery, oraz dodatkowo używać przy wykonywaniu rekreacyjnie treningów z psiakiem. Szelki dla psa Front Range są lekkie w regulacji i miękkie, ich cechą jest zarówno szybkie i dodatkowo łatwe zakładanie i także ściąganie. Mają, tak jak szelki Speed, dwa elementy do zapinania smyczy. Szelki mają odblaski, co powiększa bezpieczeństwo podczas spacerów po zmroku, oraz kieszonkę na identyfikator.
Jeśli zamierzamy uprawiać sport z czworonożnym przyjacielem, potrzebujemy zakupić dla niego poprawne, funkcjonalne i dodatkowo dobrane do jego rozmiaru sportowe szelki dla czworonoga.

Jacek Gorski

    Comments are closed.